Zapraszamy do kontaktu

 
tel.: +48 61 426 39 43
 

Freedom School

Akredytowane Centrum Egzaminacyjne ETS Global

NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ NA KURS!

przejdź do formularza
 

 


 Konkurs Plastyczny 2016 - Rozstrzygnięcie

KONKURS SPOŁEM 2016 1

 

Konkurs Plastyczny - Ale To Były Wakacje 2016'

Zapraszamy dzieci z gnieźnieńskich szkół podstawowych do udziału w kolejnej edycji organizowanego przez PSS Społem w Gnieźnie oraz Freedom School konkursie plastycznym pod tytułem "Ale To Były Wakacje"!

To Już ósma edycja Konkursu! Do wygrania jak co roku atrakcyjne nagrody w postaci voucherów na kursy języka angielskiego dla dzieci we Freedom School. Przypominamy że I miejsce w poprzednim roku zajęła Zosia Kwitowska ze Szkoły Podstawowej Nr_12

 

 

 

 

W tym roku Jurry postanowiło przyznać dwie dodatkowe nagrody w postaci voucherów o wartości 200 zł kazdy na kursy języka angielskiego w Szkole Języków Obcych Freedom School oraz zwiąkszyć wartość nagród za II i III miejsce odpowiednio do 400 zł i 300 zł. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

I MIEJSCE OLIWIA KOŁODZIEJ SP 8

I MIEJSCE OLIWIA KOŁODZIEJ SP 8

II MIEJSCE MARTYNA KREROWICZ SP 3

II MIEJSCE MARTYNA KREROWICZ SP 3

III MIEJSCE SARA MICHALISZYN SP 2

III MIEJSCE SARA MICHALISZYN SP 2

NAGRODA DODATKOWA BOGNA HUMENIUK SP 3

NAGRODA DODATKOWA BOGNA HUMENIUK SP 3

NAGRODA DODATKOWA WOJTEK GÓRSKI SP 3

NAGRODA DODATKOWA WOJTEK GÓRSKI SP 3

WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE:  

 1. Organizatorem konkursu jest SPOŁEM PSS Gniezno, a współorganizatorem  jest FREEDOM SCHOOL w Gnieźnie.
 2. Konkurs polega na narysowaniu swoich wspomnień z wakacji.
 3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przedłożenie pracy plastycznej oraz paragonu zakupu towaru dokonanego w okresie trwania konkursu, o wartości nie mniejszej niż 20 zł, po uwzględnieniu rabatu z Karty Klienta „Społem”(z wyłączeniem alkoholu i papierosów) z dowolnego sklepu PSS Społem w Gnieźnie. Paragon winien zawierać co najmniej jeden towar produkcji własnej „Społem” PSS w Gnieźnie (towar specjalnie oznakowany na półkach w każdym sklepie) . Wykaz adresów sklepów PSS ”Społem” oraz  towarów Własnej Produkcji ”Społem” do wglądu u Kierownika sklepu).
 4. Format pracy – karta z bloku rysunkowego A4, technika dowolna.
 5. Udział mogą wziąć dzieci w wieku szkolnym – dzieci uczące się w Szkole Podstawowej.
 6. Na rysunku należy podać imię i nazwisko, swój wiek oraz adres zamieszkania i szkołę oraz dołączyć paragon zakupu „Społem”PSS w Gnieźnie.
 7. Konkurs trwa od 5 do 28 września 2016r. Prace należy dostarczyć do dowolnego sklepu Społem PSS Gniezno do 28 września 2016 r.
 8. Nagrodami są kursy przygotowane przez FREEDOM SCHOOL:
 • 5 miesięczny KURS J. ANGIELSKIEGO wartości 500 zł
 • 4 miesięczny KURS J. ANGIELSKIEGO wartości 300 zł
 • 3 miesięczny KURS J. ANGIELSKIEGO wartości 200 zł Wartość nagród nie obejmuje kosztów podręczników.  
 1. W dniu 3 października 2016r.nastąpi rozstrzygnięcie konkursu rysunkowego przez komisję konkursową. Nazwiska zwycięzców zostaną umieszczone na liście „Laureatów konkursu” w każdym sklepie Społem PSS Gniezno.
 2. Organizator nie dopuszcza możliwości cedowania nagrody na osobę trzecią.
 3. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę.
 4. Od decyzji komisji konkursowej nie przysługuje odwołanie.
 5. Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zgromadzone w wyniku konkursu dane osobowe będą wykorzystane tylko w celu wyłonienia zwycięzcy i upublicznienia danych osobowych osób nagrodzonych I, II i III miejscem i nie będą dalej przetwarzane.

 

Powodzenia!

 

 

 

 

 

 

KURSY DLA
DZIECI

Oferta dla dzieci w wieku od 3 roku życia i szkoły podstawowej. Dotyczy takich języków jak angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski jak również ortografii języka polskiego, nauki czytania, szybkiego czytania i technik pamięciowych. Zajęcia grupowe i indywidualne w siedzibie szkoły lub z dojazdem.

KURSY DLA MŁODZIEŻY

Oferta dla uczniów szkół średnich i zawodowych. Dotyczy takich języków jak angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski, norweski, perski a także przygotowania do egzaminów i certyfikatów. Zajęcia grupowe i indywidualne w siedzibie szkoły lub z dojazdem.

KURSY DLA DOROSŁYCH

Oferta dla osób dorosłych, studentów, firm. Dotyczy takich języków jak angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski, norweski, perski a także przygotowania do egzaminów i certyfikatów. Zajęcia grupowe i indywidualne w siedzibie szkoły lub z dojazdem.
facebook

Bezpłatne kursy językowe, zawodowe i staże  - dowiedz się więcej -->>